Ranking kredytów gotówkowych 2019

Która pożyczka gotówkowa jest najlepsza?

Każdy z nas może w pewnym momencie potrzebować zapożyczenia się na mniejszą lub większą kwotę. Wybór odpowiedniego banku i dobrej oferty kredytowej jest kluczem do niskich kosztów zadłużenia. Dzięki rankingowi dowiesz się, które pożyczki cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych użytkowników.

Ranking kredytów gotówkowych dostarcza aktualne oferty najlepszych polskich banków. Znajdziesz tu zestawienie najlepszych kredytów gotówkowych w tym roku. Dowiesz się jakie warunki oferują poszczególne banki oraz które miejsca są szczególnie polecane przez głosujące osoby.

Który bank oferuje najtańszy kredyt? Gdzie warto pożyczyć większą gotówkę? Jak płacić mniejszą ratę? Gdzie można otrzymać kredyt przez internet? Który bank ma najmniejsze wymagania? Gdzie wziąć szybką pożyczkę online? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz na stronie najlepszych kredytów gotówkowych.

Kredyt gotówkowy, to sposób na pożyczenie pieniędzy od banku, który nie wymaga zbędnych formalności, zabezpieczenia w postaci hipoteki i konsultowania z bankiem celu przeznaczenia pożyczki. Dostępne kwoty, które możemy zaciągnąć w ramach kredytu gotówkowego wahają się między 500 zł a ponad 100 tys. zł. Aby wybrać dla siebie jak najlepszą ofertę, warto trzymać się kilku podstawowych zasad.

  • Sprawdź oferty w kilku bankach – zacznij od banku w którym masz konto, możesz mieć tu spore możliwości negocjowania oprocentowania. W dalszej kolejności sprawdź oferty kilku innych baków, czasem oferty dla nowych klientów są dość atrakcyjne.
  • Unikaj podejrzanych firm – jeśli miejsce w którym starasz się o pożyczkę to nie bank, koniecznie sprawdź jego wiarygodność. Czy firma istnieje długo na rynku? Czy ma zabezpieczenie finansowe, czy posiada wielu zadowolonych klientów? Dokładnie przeczytaj umowę i wyjaśnij z doradcą wszelkie wątpliwości.
  • Sprawdź koszt całkowity kredytu i oprocentowanie rzeczywiste RRSO, które uwzględniają nie tylko comiesięcznej raty, ale też koszt prowizji i ubezpieczenia.
  • Dokładnie zapoznaj się z warunkami wcześniejszej spłaty pożyczki – dzięki temu możesz zmniejszyć koszt kredytu, zmieszasz kapitał od którego naliczane są odsetki. Sprawdź czy wiążą się z tym jakieś dodatkowe koszty oraz czy wpłacając do banku większe ilości pieniędzy spłacasz rzeczywiście kapitał czy kolejne raty kredytu.
  • Przeczytaj dokładnie umowę przed podpisaniem – proś o wyjaśnienie, jeśli czegoś nie rozumiesz. Nie podpisuj rzeczy, na które się nie zgadzasz.

55

głosów

41

głosów

38

głosów

33

głosów

33

głosów

31

głosów

17

głosów

13

głosów

12

głosów

12

głosów

10

głosów